czwartek, 27 czerwca 2013

Lakier Colour&Go Essence nr 124

Już po wszystkim i w końcu wakacje. Mogę się pochwalić zakończeniem studiów z 5 na dyplomie :) A teraz mam recenzję lakieru, który gości na moich pazurkach 4 dzień.

Lakier Colour&Go Essence


Cena: 6,99zł
Wielkość: 8 ml
Kolor: 124


Od producenta:
Obfitość kolorów z essence… i 44 najmodniejszymi kolorami lakierów od cytrynowego poprzez pomarańczowy do jasnoczerwonego. żywy lub pastelowy kolor – essence oferuje coś na każdą okazję i do każdego stroju! a dzięki szybko schnącej formule i płaskiemu pędzelkowi, wszystko zajmie chwilę – jedno pociągnięcie pędzelka na każdy paznokieć - i jesteś gotowa aby wyruszyć na miasto! dostępne w 7 nowych odcieniach. pełna gama – 44 kolory.

***

Moja opinia
Lakier kupiłam przypadkiem, był w promocji za 3,5 zł . Wybór kolorów bardzo duży. Zdecydowałam się na brązowy, bo akurat potrzebowałam. Szklana i poręczna buteleczka, z dość gruby pędzelkiem. Na początku wydawał mi się dziwny jednak przy malowaniu sprawdza się znakomicie. Konsystencja lakieru dość gęsta, jednak wystarczy jedna warstwa lakieru, co jest ogromnym plusem, bo przynajmniej schnie szybko. Mam go 4 dzień i jedynie na 2 pazurkach czubki delikatnie się starły.


ZALETY:
-tani
-duży wybór kolorów
-szybko schnie
-wygodny pędzelek
-dobrze się rozprowadza
-wystarczy jedna warstwa
-trwały

WADY:
-znów brak?Pozdrawiam, SkySweet.


3 komentarze:

Za każdą sugestię, gorąco dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...